djay 2

djay 2 2.0.1

Jedna z najlepszych aplikacji do miksowania na Androida

Djay 2 przemieni twojego iPhone'a w wirtualny mikser. Pozwoli ci na miksowanie ulubionych kawałków, korzystając z szerokiej gamy opcji i efektów.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Integracja ze Spotify
  • Dużo funkcji
  • Piękny interfejs
  • Dostępność

Wady

  • Mało efektów

Bardzo dobry
8

Djay 2 przemieni twojego iPhone'a w wirtualny mikser. Pozwoli ci na miksowanie ulubionych kawałków, korzystając z szerokiej gamy opcji i efektów.

Mikser miliona piosenek

Dzięki djay 2 możesz w każdym momencie poczuć się niczym prawdziwy DJ i zmiksować nawet milion piosenek, trzymając w dłoni jedynie swój telefon. Aplikacja pozwala ci skorzystać z muzyki zapisanej w pamięci iPhone'a oraz biblioteki dostępnej w sklepie iTunes i w serwisie Spotify. W tym ostatnim wypadku musisz mieć jednak konto premium.

Aby ułatwić ci miksowanie piosenek, aplikacja oferuje spory szereg funkcji i efektów. Możesz przeglądać kawałki utworów dodanych w innym formacie, tworzyć pętle, użyć wbudowanego samplera, equalizera, „podrapać” swoją płytę oraz oczywiście nagrać stworzony utwór i jeszcze wiele innych rzeczy.

Djay 2 oferuje darmowe funkcje, jednak istnieje możliwość dodania nowych poprzez kupno kolejnej paczki efektów bezpośrednio z aplikacji.

Aplikacja zorientowana na konsumentów

Interfejs djay 2 wygląda całkiem dobrze, nawet kiedy obsługuje się go nieco gorzej na smatfonach niż na tabletach z powodu mniejszego rozmiaru ekranu.

Djay 2 jest wyraźnie ukierunkowany dla dowolnego odbiorcy. Pomimo posiadania wielu funkcji w kilka minut możesz zrozumieć cel i działanie każdej z nich.

Aby zacząć miksować, wystarczy że wczytasz lub wybierzesz jakąś piosenkę. Dla początkujących użytkowników oraz tych bardziej leniwych aplikacja posiada nawet automatyczną funkcję miksowania, która jest odpowiedzialna za tworzenie list odtwarzania i synchronizowanie utworów między nimi.

Twój osobisty gramofon

Djay 2 próbuje odtworzyć wrażenia dostępne na prawdziwym gramofonie, pozwalając każdemu zostać DJ-em choćby przez minutę. Rezultaty pracy na aplikacji są bardziej niż zadowalające, w szczególności dla posiadaczy konta premium na Spotify. Mogą oni spędzać całe godziny na miksowaniu ich ulubionych kawałków na iPhonie.

djay 2

Download

djay 2 2.0.1

Opinie użytkowników o djay 2